Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 27 чоловік

Про організацію заходів з питань БЖ учасників освітнього процесу на час зимових канікул

Дата: 18 жовтня 2021 о 06:58, Оновлено 14 червня 2022 о 08:00
Автор: Возняк М. І.

Опорний навчальний заклад

«Більченський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад)»

Н А К А З

15 грудня  2021 року                           с. Більче                                  № 02-о/185

Про організацію та проведення

заходів з питань безпеки

життєдіяльності учасників

освітнього процесу на час

зимових канікул

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 06.12.2021 № 1/21250-21 (вх. № 21-2702/0/1-21 від 08.12.2021), пункту 13 розділу V Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах, установах, організаціях, підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2006 № 304 (в редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 22.11.2017 № 1514), з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) та з метою посилення контролю за збереженням життя й здоров’я вихованців, учнів та студентів, попередження надзвичайних ситуацій в закладах освіти відділ освіти Управління освіти, культури, молоді та спорту просить провести заходи перед початком зимових канікул, новорічних та різдвяних свят, а саме:

НАКАЗУЮ:

Класним керівникам, педагогам організаторам та заступнику з виховної роботи:

1. Організувати проведення первинних інструктажів зі здобувачами освіти з питань безпеки життєдіяльності перед початком зимових канікул, новорічних та різдвяних свят (зокрема з питань дотримання правил пожежної безпеки, техногенної безпеки та безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, дотримання правил гігієни у період поширення епідемічних захворювань, поводження в громадських місцях з незнайомими людьми та підозрілими предметами, при користуванні громадським транспортом, безпечне перебування біля річок та водоймищ, що вкриті кригою, при використанні піротехніки тощо) з реєстрацією у відповідних журналах. Питання щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час зимових канікул тримати на постійному контролі.

2. У разі організації урочистих заходів з нагоди новорічних та різдвяних свят із дотриманням обмежень для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS- CoV-2: - забезпечити вільний доступ до первинних засобів пожежогасіння в приміщеннях святкових залів; - не використовувати легкозаймисті прикраси, несправні освітлювальні гірлянди, що можуть загорітися, а також ялинки, які необроблені спеціальним розчином; - категорично заборонити використання феєрверків, петард, інших піротехнічних виробів; - забезпечити вільні проходи на шляхах евакуації та, у разі потреби, відкриття дверей запасних виходів.

3. Провести роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти щодо правил поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, порядку надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок нещасних випадків.

4. Ознайомитися з дотриманням правил пожежної та техногенної безпеки, а також заборони експлуатації несправних приладів опалення та саморобних нагрівальних приладів у будівлях та приміщеннях закладів освіти.

5. Завгоспам Карпин Оксані Василівні  та Братців Ірині Іванівні перевірити знання загальної інструкції з пожежної та техногенної безпеки у працівників охорони, вахтерів, чергових служб об’єктів та операторів котельні, а також порядок здійснення контролю за додержанням протипожежного стану, огляду територій і приміщень, порядку знеструмлення електромережі та дій у разі виявлення пожежі, або спрацювання засобів пожежної сигналізації та автоматичного пожежогасіння.

6. Перевірити наявність планів евакуації на випадок пожежі або інших надзвичайних ситуацій з обов’язковим позначенням маршрутів евакуації, місць розташування первинних засобів пожежогасіння та електричних щитків, із дублюванням, у разі потреби, англійською мовою.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор                                                                      Мирослава ВОЗНЯК

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.